У нашого екіпажу погляд на життя, на події, що відбуваються у світі, на картину в цілому і зокрема простий. Що бачимо, про те й співаємо. Тому для нас є фактами, які не потребують доказів те, що Крим – анексовано, частини Донбасу та Луганщини окуповано, гаряча фаза російсько-української війни почалась 20-го лютого 2014-го року, введенням гібридних військ на територію автономної республіки Крим. Саме цю дату викарбувано на ганебних медальках нібито за повернення Криму у «рідну гавань»… Той факт, що українська армія на сході України веде визвольну боротьбу проти російських загарбників під вітриною  місцевих зрадників-маргіналів також не підлягає сумніву.


Отже… Герої у нас є. А хто ми? Всі інші? Той самий тил, без якого не вистоїть ніяка армія?


Тому – левова частина прибутку отриманого від діяльності електронного магазину «Снаряга від Кепа» перетвориться на авто для АТО (ООС), на снарягу для військових, на допомогу, адаптацію та реабілітацію інвалідів, що загубили здоров’я на цій війні.


Тому – ми ініціюємо збір коштів, коли не байдужі українці допоможуть нам досягнути оголошених цілей.


Тому – ми будемо створювати ініціативні групи, нахабно лізти зі своїм баченням того, як має бути, своїми ініціативами, пропозиціями, питаннями до власних структур, публічних осіб, представників бізнесу та інших сфер. Об’єднуватись з громадськими організаціями, з небайдужими людьми, з святим Миколаєм, з інопланетянами, чортами і ангелами заради того, щоб хоч чимось допомогти захисникам України. Перемога сама не приходить. Кожен повинен хоч щось в неї вложити.


ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ!


Картка ПриватБанку для волонтерської допомоги:
4149 6293 9255 1230
Шмаков Олексій


Картка МОНОБАНК
5375 4141 0062 3478