Снаряга від Кепа

... Так. Це електронний магазин, в якому можна придбати речі, які допомагають жити і виживати. Тут можна підібрати все необхідне, практично під будь-які завдання, пов'язані з побутом, екстримом, полюванням, активним відпочинком, аматорським спортом, службою в силових структурах. І не тільки... За адекватною ціною.


Багато що з представленого асортименту випробувано особисто нами і нашими побратимами на сході України під час участі в проведенні АТО / ООС. І, до речі, учасники бойових дій та волонтери завжди можуть розраховувати на особливе ставлення, в тому числі знижки, обслуговування в будь-який, навіть зовсім неробочий час і цільові акції з цікавими пропозиціями і подарунками.


Снаряга від Кепа - це майданчик, який дозволить ветеранам, волонтерам, інвалідам війни показати і реалізувати твори свого мистецтва або ремесла. Відчути себе невід'ємною частиною українського суспільства. Зробити крок від війни і адаптуватися в мирному житті. Запрошуємо творців, митців та майстрів, а так же цінителів до співпраці і спілкування. У нас цікаво. І вигідно.


Снаряга від Кепа - це клуб за інтересами, де можна обговорити особисті і суспільні проблеми. Дізнатися щось нове і цікаве, поділитися своїм досвідом. Попросити про допомогу і запропонувати допомогу.
Це не тільки комерція, але ще і волонтерський проект. Адже добро актуально завжди. І під час войни, і в мирний час.


Долучайтеся!
Раді вас бачити в будь-якій ролі!